preloader oval
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Czas wolny


Przepis na relaks i idealnie spędzony czas?
Wybierz się na spacer najdłuższym w Europie kamiennym falochronem, który wychodzi w morze na odległość niespełna półtora kilometra. Podczas wczasów nad morzem Bałtyckim podziwiaj widok na port, morze i całe miasto z najwyższej w Polsce latarni morskiej. Zwiedzaj  nasze wyspy Uznam, Wolin i Karsibór  dzięki licznym i doskonale przygotowanym szlakom rowerowym, kajakowym lub ścieżkom turystycznym! Nowo powstała Promenada Zdrowia, to szczególne miejsce dla relaksu i rekreacji dla „ Małych i Dużych”. Bezpieczne ścieżki spacerowe, rowerowe , jak i  dla amatorów jazdy na rolkach i deskorolkach, to jej niepodważalny atut.
Tylko w Świnoujściu polscy i zagraniczni turyści mogą zobaczyć trzy doskonale zachowane XIX-wieczne pruskie forty obronne, ostoję ponad 140 gatunków ptaków na wyspie Karsibór czy słynny rezerwat żubrów w Wolińskim Parku Narodowym. Świnoujście to jedno z najlepszych w Polsce miejsc do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu oraz największy na polskim wybrzeżu port jachtowy w Basenie Północnym, obejmujący 350 jednostek.
 
Uzdrowisko Połczyn Ośrodek Sanatoryjno- Wypoczynkowy Barbarka w Świnoujściu słynie z organizacji kameralnych wieczorów pianistycznych oraz tych z muzyką rozrywkową i folklorystyczną, na których regularnie bawi się wielu Gości. Cyklicznie odbywające się koncerty to atrakcje skierowane nie tylko do miłośników melodii klasycznych, ale i popularnych, znanych utworów.
 


Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd