preloader oval
budynek2
budynek zima
mewki
WIATRAK NOWY
ptaszki
KAWIARNIA
Terra SPA
Świnoujście
Przytulne sanatorium nad morzem
więcej
Wellnes & SPA
Jesień nad morzem? Tylko w OSW Barbarka w Świnoujściu.
więcej
SPA
więcej
Zabiegi OSW Barbarka
Świnoujście
Świnoujście
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Oferty specjalne

SUPER PROMO - Jesienna Kuracja
8 dni od 770 zł /osoba

Barbarka w Świnoujściu
więcej

JESIENNA KURACJA NIE TYLKO DLA SENIORA
8 dni od 910 zł /osoba

Barbarka w Świnoujściu
więcej

BOŻE NARODZENIE- RODZINNE ŚWIĘTA
8 dni od 1 575 zł /osoba

Barbarka w Świnoujściu
więcej

SZAMPAŃSKI SYLWESTER NA WYSPIE
5 dni od 1 110 zł /osoba

Barbarka w Świnoujściu
więcej

OCZEKIWANIE NA NOWY 2024 ROK
8 dni od 1 890 zł /osoba

Barbarka w Świnoujściu
więcej


Aktualności

23 Lis 2023
Nowy Pakiet na Sylwestra !
8 Lis 2023

OSW Barbarka ŚwinoujŚcie

Pragniemy serdecznie powitać Państwa w malowniczym Świnoujściu i w Ośrodku Sanatoryjno-Wypoczynkowym Barbarka.


Dla zachęcenia zapraszamy na wycieczkę sferyczną po Świnoujściu http://swinoujscie360.eu/

Państwa pobyt w naszym obiekcie wiąże się niewątpliwie z prozdrowotnym wypoczynkiem i jest odzwierciedleniem działalności, w której na co dzień promujemy aktywny styl życia i praktykujemy działania, zmierzające do poprawy Państwa kondycji fizycznej.

Cieszymy się, że wśród wielu obiektów uzdrowiskowych, dostępnych na rynku turystycznym, wybrali Państwo Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Barbarka gdzie dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie usługi były świadczone przez nas na najwyższym poziomie.

Uzdrowiskowy klimat Świnoujścia niezaprzeczalnie sprzyja dobrej kondycji całego organizmu, m.in. dzięki dostępnym tu złożom wód mineralnych i złożom borowinowym, które wykorzystywane są od wielu lat w celach leczniczych. Jesteśmy przekonani, że atmosfera uzdrowiska w połączeniu z naszymi usługami, realizowanymi przez wykwalifikowany personel, przyczynią się do poprawy Państwa zdrowia i usunięcia wszelkich dolegliwości.

UZDROWISKO W ŚWINOUJŚCIU

Uzdrowisko Połczyn Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Barbarka w Świnoujściu mieści się w spokojnej, uzdrowiskowej dzielnicy miasta, w pobliżu promenady, Parku Zdrojowego oraz w odległości ok. 400 metrów od piaszczystej, szerokiej plaży. Samo Świnoujście, za sprawą nadmorskiego klimatu, już od XIX-wieku uważane jest za miejscowość ze szczególnymi właściwościami leczniczymi. Obecność lokalnych solanek i pokładów borowinowych, wykorzystywanych w tutejszych uzdrowiskach, sprzyja m.in. leczeniu dolegliwości neurologicznych, reumatologicznych czy schorzeń układu oddechowego.

Uzdrowisko Połczyn Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Barbarka w Świnoujściu to doskonałe miejsce do wypoczynku, połączonego z ofertą prozdrowotną, a także idealny cel dla wszystkich kuracjuszy, poszukujących spokojnego miejsca nam morzem. Relaks w obiekcie wspomaga leczenie i łagodzenie objawów wielu chorób, a nietuzinkowe nadmorskie krajobrazy, sprawiają, że pobyt tutaj staje się niesamowitym doświadczeniem.

 Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd